PP Nr 1 "POD TOPOLĄ" w Kozienicach

Strona główna


Naszym marzeniem było stworzenie przedszkola, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie dawało dzieciom chwile radości oraz ogrom kształcących doświadczeń i optymistycznych wspomnień, w którym dzieci będą otoczone przyjazną i profesjonalną opieką. Udało się! 

Nasz cel, to stworzenie kameralnego, rodzinnego przedszkola dla małej grupy, w którym rodzice czynnie uczestniczą w procesie wychowawczym, a dzieci otrzymują warunki i bodźce pozwalające rozwijać im się intelektualnie, emocjonalnie, fizycznie i społecznie.

Nasz ogród.

"Pod Topolą" jest przedszkolem, w którym dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni, jako dorośli ludzie byli kreatywni, otwarci na nowe doświadczenia i ludzi, byli osobami które potrafią znaleźć swój cel w życiu, które potrafią realizować swoje marzenia, a dzięki temu, osiągają sukces i szczęście.

Najnowsze aktualności

Ogłoszenie

Przejdź do -

Spotkanie z Mikołajem dla grup I, II, III, IV, V zostaje przeniesione na PONIEDZIAŁEK O7.12.2020 r.

Czytaj więcej o: Ogłoszenie

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie się w rodzinny konkurs plastyczny „Geometryczne cudaki”

Przejdź do -

Dziękujemy Rodzicom!

Dziękujemy Rodzicom  za zaangażowanie się w rodzinny konkurs plastyczny „Geometryczne cudaki”  - którego celem było stworzenie postaci

z ekologicznych materiałów podczas wspólnej zabawy z dziećmi w domu!

Czytaj więcej o: Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie się w rodzinny konkurs plastyczny „Geometryczne cudaki”

"Kampania walki z głodem" - dyplom dla naszego przedszkola.

Przejdź do -

Zajęcie w grupie III 24 listopada 2020 r.

Przejdź do -

 „Lot w kosmos” - celem zajęcia były ćwiczenia usprawniające aparat mowy dzieci. Udało się to poprzez czynny udział dzieci w zabawie naśladującej bohatera bajki „Języczka Wędrowniczka”. Podczas zajęć dzieci miały też okazję utrwalać wiadomości dotyczące Kosmosu, a przede wszystkim naszego Układu Słonecznego.

Czytaj więcej o: Zajęcie w grupie III 24 listopada 2020 r.

Super wiadomość !!!

Przejdź do -

Cieszymy się ogromnie, że nasz przedszkolak   z grupy V „Biedroneczki” Daria Banach w konkursie plastycznym „JESIENNY WIANEK” organizowanym przez Burmistrza Gminy Kozienice zajęła II miejsce w kategorii – przedszkola. Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj więcej o: Super wiadomość !!!

„Wietrze dmij! Żagle staw!”, czyli I miejsce dla Jagodowych Ludków!

Przejdź do -

Dnia 26.11.2020r odbyło się rozdanie nagród w konkursie 17 Małego Festiwalu Szkolnej Piosenki Żeglarskiej „Szanty w Sieci”, organizowanego przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Ogródek Jordanowski” ,którego celem jest popularyzacja szant- piosenki żeglarskiej. W tym roku konkurs odbył się drogą multimedialną.

Czytaj więcej o: „Wietrze dmij! Żagle staw!”, czyli I miejsce dla Jagodowych Ludków!