Ogólne - 2017/2018

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

„Międzynarodowy Dzień Walki z Głodem”.

Drodzy Rodzice !!!

Nasze przedszkole wzorem lat ubiegłych przystąpiło do akcji Polskiego Czerwonego Krzyża „Międzynarodowy Dzień Walki z Głodem”.

 

Czytaj więcej o: „Międzynarodowy Dzień Walki z Głodem”.

Program adaptacyjny 30-31 sierpnia 2017 r.

Przejdź do - Program adaptacyjny 30-31 sierpnia 2017 r.

W dniach 30-31 sierpnia odbył się program adaptacyjny  dla dzieci nowoprzyjętych do przedszkola, którego celem było przystosowanie się do nowego środowiska, przezwyciężenie strachu i lęku przed zmianą środowiska oraz uświadomienie dziecku, że pobyt w przedszkolu może być dla nich ciekawą i wesołą zabawą oraz formą radosnego działania.

Ogrody Działkowe „DOLINKA”

Przejdź do - Ogrody Działkowe „DOLINKA”

W piękne wrześniowe dni dzieci z grupy III i IV wybrały się  w odwiedziny do Ogrodów Działkowych „Dolinka” w Kozienicach.

Czytaj więcej o: Ogrody Działkowe „DOLINKA”

Sprzątanie Świata 26 września 2017 r.

Przejdź do - Sprzątanie Świata 26 września 2017 r.

26 września dzieci z naszego przedszkola po raz kolejny brały udział w akcji „Sprzątania Świata”, której celem było promowanie nieśmiecenia oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.

Czytaj więcej o: Sprzątanie Świata 26 września 2017 r.

Próbna ewakuacja w przedszkolu 27 września 2017r .

Przejdź do - Próbna ewakuacja w przedszkolu 27 września 2017r .

Dnia 27 września 2017r. w naszym przedszkolu miała miejsce próbna ewakuacja przeciwpożarowa. Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji, zapoznanie personelu i dzieci z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku.

Czytaj więcej o: Próbna ewakuacja w przedszkolu 27 września 2017r .

Wizyta Policjantów w przedszkolu 27 września 2017 r.

Przejdź do - Wizyta Policjantów w przedszkolu 27 września 2017 r.

Najważniejszym wydarzeniem dla naszych przedszkolaków była wizyta policjantów w przedszkolu, którzy zaszczycili nas swoją obecnością 27 września tego roku. Rozmawiali z dziećmi
o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypominali jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Zademonstrowali również postawę, jaką należy przyjąć w sytuacji zagrożenia przed psami.

Czytaj więcej o: Wizyta Policjantów w przedszkolu 27 września 2017 r.