Grupa I - Krasnoludki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Pierwsza wizyta „Krasnoludków” w bibliotece.

Przejdź do - Pierwsza wizyta  „Krasnoludków” w bibliotece.

Dnia 12 maja grupa I „Krasnoludki” z okazji Tygodnia Bibliotek odwiedziła Filię nr 1 Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice. Już od samego wejścia z uśmiechem przywitały nas Pani Basia, wraz maskotką biblioteki: Myszką BIBI.

Podczas wizyty dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki, a także poznały szczegóły akcji Mała Książka Wielki Człowiek, skierowanej, m.in. do placówek przedszkolnych. Dzieci z wielkim entuzjazmem i łatwością, rozwiązywały zagadki związane z postaciami z bajek, przygotowane przez przemiłe panie, pracujące w bibliotece.

 

Czytaj więcej o: Pierwsza wizyta „Krasnoludków” w bibliotece.

„W zdrowym ciele, zdrowy duch! To wie każdy mały zuch!”

Przejdź do - „W zdrowym ciele, zdrowy duch! To wie każdy mały zuch!”

W dniu 22 marca 2023 r. w najmłodszej grupie „Krasnoludki”, odbyły się zajęcia gimnastyczne. Tego dnia w ramach współpracy między placówkami, nasze przedszkole odwiedził nauczyciel wychowania fizycznego z PSP nr 3      w Kozienicach, a także trener piłki siatkowej MUKS JOKER Pan Marcin Pytlakowski.

 

Czytaj więcej o: „W zdrowym ciele, zdrowy duch! To wie każdy mały zuch!”

ZAJĘCIE W GRUPIE I

Przejdź do - ZAJĘCIE W GRUPIE I

W dniu 7 marca 2023 r. w grupie I „Krasnoludki” odbyło się zajęcie pod tytułem: Zimą pamiętamy o czapkach, szalikach i rękawiczkach - na podstawie teatrzyku „Jak miś Anatol zachorował”. Celem zajęcia było zrozumienie przez dzieci konieczności dostosowania ubioru do odpowiedniej pogody i warunków atmosferycznych.

 

 

Czytaj więcej o: ZAJĘCIE W GRUPIE I

W dniach 14- 15 września 2022r w grupie I „Krasnoludki” odbyły się zajęcia mające na celu poznanie polskich warzyw i owoców.

Przejdź do - W dniach 14- 15 września 2022r w grupie I „Krasnoludki” odbyły się zajęcia mające na celu poznanie polskich warzyw i owoców.

Zajęcie w grupie I „Krasnoludki”

Przejdź do - Zajęcie w grupie I „Krasnoludki”

W dniu 19 maja odbyło się w grupie I zajęcie, którego celem było poznanie mieszkańców łąki na podstawie teatrzyku według wiersza Iwony Salach pod tytułem.: " Na łące".

 

Czytaj więcej o: Zajęcie w grupie I „Krasnoludki”

Święto rodziny gr 1

Przejdź do - Święto rodziny gr 1