Grupa I - Krasnoludki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

„W zdrowym ciele, zdrowy duch! To wie każdy mały zuch!”

Przejdź do - „W zdrowym ciele, zdrowy duch! To wie każdy mały zuch!”

W dniu 22 marca 2023 r. w najmłodszej grupie „Krasnoludki”, odbyły się zajęcia gimnastyczne. Tego dnia w ramach współpracy między placówkami, nasze przedszkole odwiedził nauczyciel wychowania fizycznego z PSP nr 3      w Kozienicach, a także trener piłki siatkowej MUKS JOKER Pan Marcin Pytlakowski.

 

Czytaj więcej o: „W zdrowym ciele, zdrowy duch! To wie każdy mały zuch!”

ZAJĘCIE W GRUPIE I

Przejdź do - ZAJĘCIE W GRUPIE I

W dniu 7 marca 2023 r. w grupie I „Krasnoludki” odbyło się zajęcie pod tytułem: Zimą pamiętamy o czapkach, szalikach i rękawiczkach - na podstawie teatrzyku „Jak miś Anatol zachorował”. Celem zajęcia było zrozumienie przez dzieci konieczności dostosowania ubioru do odpowiedniej pogody i warunków atmosferycznych.

 

 

Czytaj więcej o: ZAJĘCIE W GRUPIE I

W dniach 14- 15 września 2022r w grupie I „Krasnoludki” odbyły się zajęcia mające na celu poznanie polskich warzyw i owoców.

Przejdź do - W dniach 14- 15 września 2022r w grupie I „Krasnoludki” odbyły się zajęcia mające na celu poznanie polskich warzyw i owoców.

Zajęcie w grupie I „Krasnoludki”

Przejdź do - Zajęcie w grupie I „Krasnoludki”

W dniu 19 maja odbyło się w grupie I zajęcie, którego celem było poznanie mieszkańców łąki na podstawie teatrzyku według wiersza Iwony Salach pod tytułem.: " Na łące".

 

Czytaj więcej o: Zajęcie w grupie I „Krasnoludki”

Święto rodziny gr 1

Przejdź do - Święto rodziny gr 1

Dzień Babci i Dziadka - Gr. I

Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka - Gr. I