Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Naszym marzeniem było stworzenie przedszkola, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie dawało dzieciom chwile radości oraz ogrom kształcących doświadczeń i optymistycznych wspomnień, w którym dzieci będą otoczone przyjazną i profesjonalną opieką. Udało się! 

Nasz cel, to stworzenie kameralnego, rodzinnego przedszkola dla małej grupy, w którym rodzice czynnie uczestniczą w procesie wychowawczym, a dzieci otrzymują warunki i bodźce pozwalające rozwijać im się intelektualnie, emocjonalnie, fizycznie i społecznie.

Nasz ogród.

"Pod Topolą" jest przedszkolem, w którym dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni, jako dorośli ludzie byli kreatywni, otwarci na nowe doświadczenia i ludzi, byli osobami które potrafią znaleźć swój cel w życiu, które potrafią realizować swoje marzenia, a dzięki temu, osiągają sukces i szczęście.

Najnowsze aktualności

Koncert Edukacyjny Cztery Pory Roku - Lato

Przejdź do -

10 czerwca 2022 r. grupa „Pszczółki” oraz „Jagodowe Ludki”  uczestniczyły w  Koncercie Edukacyjnym Cztery Pory Roku - Lato - organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Muzycznej KANON.

 

Czytaj więcej o: Koncert Edukacyjny Cztery Pory Roku - Lato

Biblioteczny Piknik ze „Stefkiem Burczymuchą”

Przejdź do -

6 czerwca 2022 r. grupa IV i V uczestniczyła w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka w Pikniku Bibliotecznym ze „Stefkiem Burczymuchą” w ogrodzie Biblioteki Głównej w Kozienicach.

Czytaj więcej o: Biblioteczny Piknik ze „Stefkiem Burczymuchą”

Europa da się lubić!

Przejdź do -

W roku szkolnym 2021/2022 grupy III „Jagodowe Ludki” oraz IV „Pszczółki”, wzięły udział w ogólnopolskim projekcie, pt: ,,Europa i Ja”.

Celem projektu było rozpowszechnienie kultury europejskiej oraz poznanie zwyczajów wybranych państw Europy.

Grupa III koordynowana przez panią Ewelinę Czaplarską i panią Monikę Baran do realizacji projektu, wybrała państwo Włochy, natomiast grupa IV koordynowana przez panią Aleksandrę Koćmik oraz panią Dorotę Jankowską, wybrały Francję.

 

Czytaj więcej o: Europa da się lubić!

Wycieczka autokarowa do Nadleśnictwa Kozienice

Przejdź do -

W dniu 9 czerwca, grupa III „Jagodowe Ludki”, wybrały się na wycieczkę autokarową do Nadleśnictwa Kozienice z siedzibą w Pionkach, gdzie odbyły się warsztaty rzeźbiarskie.

  Dzieci miały okazję obserwować pracę rzeźbiarzy, poznały narzędzia rzeźbiarskie  i dowiedziały się  jak obrabia się materiał rzeźbiarski.

 

Czytaj więcej o: Wycieczka autokarowa do Nadleśnictwa Kozienice

Ogłoszenie - spotkanie organizacyjne

Przejdź do -

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci nowo przyjętych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 28 czerwca 2022 r. o godzinie 16:30 w naszym przedszkolu.

Czytaj więcej o: Ogłoszenie - spotkanie organizacyjne

8 czerwca grupa IV „Pszczółki”, wybrała się na Olimpiadę Sportową Przedszkolaków, organizowaną przez Ośrodek Pracy Pozaszkolnej Ogród Jordanowski w Kozienicach.

Przejdź do - Olimpiada%20Sportowa

Gotowi! Do startu! Start!

Grupa IV dumnie reprezentowała nasze przedszkole podczas Ceremonii Otwarcia Olimpiady.

Po części oficjalnej, nasze „Pszczółki” przystąpiły do zmagań sportowych, podczas niełatwych konkurencji takich jak, m.in.: wyścig na piłkach, rzucanie do celu, slalomy i wiele innych konkurencji.

 

Czytaj więcej o: 8 czerwca grupa IV „Pszczółki”, wybrała się na Olimpiadę Sportową Przedszkolaków, organizowaną przez Ośrodek Pracy Pozaszkolnej Ogród Jordanowski w Kozienicach.