Grupa IV - Pszczółki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

WARSZTATY PLASTYCZNE

Przejdź do - WARSZTATY PLASTYCZNE

We wtorek 25 kwietnia 2023 r. w grupie IV „Pszczółki” odbyły się warsztaty plastyczne z panią Eweliną Szczypior, która wraz ze swoimi podopiecznymi z Warsztatów Terapii Zajęciowej Karoliną i Kasią, przeprowadziła wspaniałe zajęcia gdzie dzieci bawiły się kolorami i fakturami na swoich płótnach malarskich.

 

Czytaj więcej o: WARSZTATY PLASTYCZNE

MAM TALENT

Przejdź do - MAM TALENT

Dnia 26 kwietnia 2023 r. dzieci z grupy IV przygotowane przez panią Ewelinę wzięły udział w III edycji konkursu „MAM TALENT” organizowanego przez Publiczna Szkołę Podstawową Nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach.

Czytaj więcej o: MAM TALENT

TEATRZYK WIELKANOCNY

Przejdź do - TEATRZYK WIELKANOCNY

6 kwietnia 2023 r. dzieci z gr IV „Pszczółki” wraz z Panią Eweliną wystawiły przedstawienie z okazji Świąt Wielkanocnych pod tytułem; „Wielkanoc u Babci Czerwonego Kapturka”. Mali aktorzy prezentowali się pięknie. Swoje role odegrali znakomicie z wielkim zaangażowaniem wcielając się w postacie Czerwonego Kapturka, Mamy, Babci, Dziadka, pana Zająca, kur i kurczątek. Teatrzyk wprowadził nas w świąteczny nastrój, a także uświadomił, że w święta najważniejsza jest MIŁOŚĆ.

 

Czytaj więcej o: TEATRZYK WIELKANOCNY

Zajęcie w grupie IV - marzec 2023

Przejdź do - Zajęcie w grupie IV -  marzec 2023

Wizyta w Bibliotece Publicznej Filia nr 1

Przejdź do - Wizyta w Bibliotece Publicznej Filia nr 1

W poniedziałek 6 lutego 2023 r. grupa IV „Pszczółki” wybrała się z wizytą do Biblioteki Publicznej w Kozienicach. Celem wizyty było zapoznanie się z życiem i twórczością poetki ludowej Zofii Kucharskiej. Dzieci dowiedziały się ciekawostek dotyczących poetki, obejrzały archiwalne zdjęcia i wywiady z Kroniki Kozienickiej z uwagą wysłuchały kilku wierszy z tomiku „Wiersze Babci Zosi”. 

Czytaj więcej o: Wizyta w Bibliotece Publicznej Filia nr 1

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Przejdź do - ROZWIĄZANIE KONKURSU

W listopadzie 2022 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla dzieci   i młodzieży pod tytułem „EKOzienice – w trosce o czyste powietrze”, którego organizatorem był Burmistrz Gminy Kozienice a koordynatorem Wydział Gospodarki Przestrzennej, Rolnictwa i Środowiska. Wiktor Wdzięczny z grupy IV zdobył I miejsce.

Serdecznie gratulujemy!