Grupa IV - Pszczółki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

8 czerwca grupa IV „Pszczółki”, wybrała się na Olimpiadę Sportową Przedszkolaków, organizowaną przez Ośrodek Pracy Pozaszkolnej Ogród Jordanowski w Kozienicach.

Przejdź do - 8 czerwca grupa IV „Pszczółki”, wybrała się na Olimpiadę Sportową Przedszkolaków, organizowaną przez Ośrodek Pracy Pozaszkolnej Ogród Jordanowski w Kozienicach.

Gotowi! Do startu! Start!

Grupa IV dumnie reprezentowała nasze przedszkole podczas Ceremonii Otwarcia Olimpiady.

Po części oficjalnej, nasze „Pszczółki” przystąpiły do zmagań sportowych, podczas niełatwych konkurencji takich jak, m.in.: wyścig na piłkach, rzucanie do celu, slalomy i wiele innych konkurencji.

 

Czytaj więcej o: 8 czerwca grupa IV „Pszczółki”, wybrała się na Olimpiadę Sportową Przedszkolaków, organizowaną przez Ośrodek Pracy Pozaszkolnej Ogród Jordanowski w Kozienicach.

Wycieczka do Muzeum Regionalnego w Kozienicach im. Tomasza Mikockiego

Przejdź do - Wycieczka do Muzeum Regionalnego w Kozienicach im. Tomasza Mikockiego

26 maja grupa IV udała się na wycieczkę do Muzeum Regionalnego podczas, której dzieci miały okazję zobaczyć wystawę „Sentymentalne powroty” była to wystawa poświęcona lalkom artystycznym w pięknych strojach oraz zdjęciom starych Kozienic.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Muzeum Regionalnego w Kozienicach im. Tomasza Mikockiego

Zajęcie w grupie IV „PSZCZÓŁKI”

Przejdź do - Zajęcie w grupie IV „PSZCZÓŁKI”

18 maja w grupie IV odbyło się zajęcie na temat „Mieszkańcy łąki” – wzbogacanie wiadomości o ekosystemie przyrodniczym jakim jest łąka, na podstawie teatrzyku kukiełkowego według opowiadania Agaty Widzowskiej ,,Łąka”.

 

Czytaj więcej o: Zajęcie w grupie IV „PSZCZÓŁKI”

Zajęcia utrwalające umiejętność dodawania i odejmowania

Przejdź do - Zajęcia utrwalające umiejętność dodawania i odejmowania

W dniu 12 kwietnia w grupie IV „Pszczółki” odbyły się zajęcia na których  dzieci  utrwaliły umiejętność dodawania oraz odejmowania, a  także znajomość znaków: „<, >, =” .

 

Czytaj więcej o: Zajęcia utrwalające umiejętność dodawania i odejmowania

Bonjour!

Przejdź do - Bonjour!

Dnia 20.10.2021r. w grupie IV odbyły się zajęcia, pt: „Podróż po Francji  z Babcią Bunią”- poznanie kultury francuskiej w ramach projektu edukacyjnego „Europa i ja”. Celem zajęć było nabywanie wiadomości o kulturze Francji.

 

Czytaj więcej o: Bonjour!

„Uczcie się historii, znajomość jej jest bardzo potrzebna w życiu.” Józef Piłsudski

Przejdź do - „Uczcie się historii, znajomość jej jest bardzo potrzebna w życiu.” Józef Piłsudski

Dnia 10.11.2021r w naszym przedszkolu obchodziliśmy 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Celem uroczystości było rozbudzanie w dzieciach szacunku do tradycji oraz świąt narodowych oraz pogłębianie wiedzy na temat historii Polski.

Czytaj więcej o: „Uczcie się historii, znajomość jej jest bardzo potrzebna w życiu.” Józef Piłsudski