Grupa IV - Pszczółki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

WIZYTA W BIBLIOTECE

Przejdź do - WIZYTA W BIBLIOTECE

Z okazji Tygodnia Bibliotek w dniu 8 maja 2024 r. grupa PSZCZÓŁEK wybrała się z panią Aldonką na spotkanie zorganizowane w Bibliotece Filia nr 1.

Grupa Pszczółek z Publicznego Przedszkola nr 1 "POD TOPOLĄ" już  wie, jak wygląda biblioteka na kółkach. Dowiedziała się tego za sprawą książki "Łoś  i biblioteka na kółkach", której treści wysłuchali podczas wizyty w bibliotece.

 

 

Czytaj więcej o: WIZYTA W BIBLIOTECE

WARSZTATY PLASTYCZNE

Przejdź do - WARSZTATY PLASTYCZNE

Dnia 9 kwietnia  2024 r. grupa V Biedroneczki z panią Eweliną wybrała się do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Przewozie na warsztaty plastyczne. Spotkanie  dotyczyło malowania intuicyjnego z cyklu Cztery Pory Roku -Wiosna. Było to trzecie spotkanie grupy V panią Eweliną Szczypior terapeutą z WTZ i jej podopiecznymi.

Czytaj więcej o: WARSZTATY PLASTYCZNE

ZAJĘCIE W GRUPIE IV

Przejdź do - ZAJĘCIE W GRUPIE IV

 W dniu 22 marca 2024 r. w grupie IV odbyło się zajęcie, którego tematem było: W marcu jak w garncu – na podstawie teatrzyku ,,O MARCU i PANNIE JULIANNIE ” –  L. Krzemienieckiej,  ćwiczenia  kształtujące umiejętność  czytania oraz rozwijanie  przyrodniczych doświadczeń.

 

Czytaj więcej o: ZAJĘCIE W GRUPIE IV

Wycieczka do Mediateki

Przejdź do - Wycieczka do Mediateki

Dnia 26 kwietnia 2024 r. dzieci z grupy IV razem z panią Aldonką wybrały się do Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice Filii Nr 8 - Mediateki.

 

Czytaj więcej o: Wycieczka do Mediateki

KONCERT EDUKACYJNY

Przejdź do - KONCERT EDUKACYJNY

Dnia 16 lutego 2024 r. dzieci z grupy IV „Pszczółki” wybrały się na Koncert edukacyjny z cyklu Cztery pory roku - Zima. Koncert przygotowany został przez uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach, która ma swoją siedzibę w Centrum Edukacji Artystycznej.

 

Czytaj więcej o: KONCERT EDUKACYJNY

Warsztaty z muzykiem

Przejdź do - Warsztaty z muzykiem

W dniu 31.01.2024 r. dzieci z grupy IV ,,Pszczółki” gościły muzyka grającego na skrzypcach, panią Jagodę Jagodzińską. Pani Jagoda gra w zespołach ludowych, a w wolnych chwilach spotyka się z dziećmi i uczniami zachęcając do nauki gry na instrumentach.

 

Czytaj więcej o: Warsztaty z muzykiem