Grupa IV - Pszczółki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Pożegnanie grupy IV

Przejdź do - Pożegnanie grupy IV

W dniu 18.06. 2021 o godzinie 10.00 w grupie IV „Pszczółki” odbyło się pożegnanie piętnaściorga dzieci, które od września rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Pani Dyrektor Ewa Lenarczyk rozpoczęła uroczystość pożegnania przedszkola podkreślając, znaczenie edukacji przedszkolnej, która umożliwia nabycie i rozwijanie wiadomości i umiejętności niezbędnych do dalszego poznawania siebie i świata oraz wpływu na ich rozwój w dalszym życiu.

 

Czytaj więcej o: Pożegnanie grupy IV

Święto rodziny gr.4

Przejdź do - Święto rodziny gr.4

W dniu 20.05.2021 w grupie IV odbył się grupowy quiz matematyczn pn. „Omnibus”.

Przejdź do - W dniu 20.05.2021 w grupie IV odbył się grupowy quiz matematyczn pn. „Omnibus”.

 Celem quizu było stwarzanie dzieciom okazji do osiągania sukcesu. Organizowanie warunków do rozwijania pamięci i logicznego myślenia, skupienia uwagi.  Rozwijanie zainteresowań matematycznych.

 

 

Czytaj więcej o: W dniu 20.05.2021 w grupie IV odbył się grupowy quiz matematyczn pn. „Omnibus”.

PRZEDSZKOLNY MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

Przejdź do - PRZEDSZKOLNY MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

22 lutego 2021 r. w grupie IV „PSZCZÓŁKI” odbył się wewnętrzny Mały konkurs recytatorski. Do następnego etapu przeszli Sebastian Chodyń, Magda Czarnecka i Gabriela Konarska.

Dzień Babci i Dziadka - Gr. IV

Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka - Gr. IV

Zapoznanie z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia na podstawie teatrzyku „Legendą o choince” J. Dymkowskiej. Ćwiczenia w czytaniu i pisaniu. - gr.IV

Przejdź do -  Zapoznanie z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia na podstawie teatrzyku „Legendą o choince” J. Dymkowskiej. Ćwiczenia w czytaniu i pisaniu. - gr.IV

 W dniu 21.12.2020 w grupie IV odbyło się zajęcie, którego tematem było; Zapoznanie z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia na podstawie teatrzyku „Legendą o choince” J. Dymkowskiej. Ćwiczenia w czytaniu i pisaniu.

Celem zajęcia było wdrażanie do tradycji i zwyczajów dotyczących Świąt Bożego Narodzenia, oraz poznawanie tradycji związanych z choinką i jej ubieraniem oraz ciekawostek o Narodzeniu Jezusa.

Czytaj więcej o: Zapoznanie z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia na podstawie teatrzyku „Legendą o choince” J. Dymkowskiej. Ćwiczenia w czytaniu i pisaniu. - gr.IV