Grupa IV - Pszczółki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

WYCIECZKA DO TEATRU

Przejdź do - WYCIECZKA DO TEATRU

26 września 2023 r. dzieci z grupy IV „Pszczółki” ze swoimi paniami, udały się na wycieczkę autokarową do Radomia.

Czytaj więcej o: WYCIECZKA DO TEATRU

WYCIECZKA DO KINA „ELEKTRONIK” W WARSZAWIE

Przejdź do - WYCIECZKA DO KINA „ELEKTRONIK” W WARSZAWIE

Dnia 31.05.2023 r. grupa IV PSZCZÓŁKI wraz ze swoimi paniami, pojechała na wycieczkę autokarową do kina „Elektronik” w Warszawie na spektakl muzyczny pod tytułem „Piękna i Bestia”.

Po zajęciu miejsc w wygodnych fotelach dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały aktorskie popisy, znanej przedszkolakom baśni, ale w nieco innym wydaniu.

 

Czytaj więcej o: WYCIECZKA DO KINA „ELEKTRONIK” W WARSZAWIE

WARSZTATY PLASTYCZNE

Przejdź do - WARSZTATY PLASTYCZNE

We wtorek 25 kwietnia 2023 r. w grupie IV „Pszczółki” odbyły się warsztaty plastyczne z panią Eweliną Szczypior, która wraz ze swoimi podopiecznymi z Warsztatów Terapii Zajęciowej Karoliną i Kasią, przeprowadziła wspaniałe zajęcia gdzie dzieci bawiły się kolorami i fakturami na swoich płótnach malarskich.

 

Czytaj więcej o: WARSZTATY PLASTYCZNE

MAM TALENT

Przejdź do - MAM TALENT

Dnia 26 kwietnia 2023 r. dzieci z grupy IV przygotowane przez panią Ewelinę wzięły udział w III edycji konkursu „MAM TALENT” organizowanego przez Publiczna Szkołę Podstawową Nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach.

Czytaj więcej o: MAM TALENT

TEATRZYK WIELKANOCNY

Przejdź do - TEATRZYK WIELKANOCNY

6 kwietnia 2023 r. dzieci z gr IV „Pszczółki” wraz z Panią Eweliną wystawiły przedstawienie z okazji Świąt Wielkanocnych pod tytułem; „Wielkanoc u Babci Czerwonego Kapturka”. Mali aktorzy prezentowali się pięknie. Swoje role odegrali znakomicie z wielkim zaangażowaniem wcielając się w postacie Czerwonego Kapturka, Mamy, Babci, Dziadka, pana Zająca, kur i kurczątek. Teatrzyk wprowadził nas w świąteczny nastrój, a także uświadomił, że w święta najważniejsza jest MIŁOŚĆ.

 

Czytaj więcej o: TEATRZYK WIELKANOCNY

Zajęcie w grupie IV - marzec 2023

Przejdź do - Zajęcie w grupie IV -  marzec 2023