Ogólne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Święto Edukacji Narodowej

Przejdź do - Święto Edukacji Narodowej

14 października 2021 r. przypada Dzień Edukacji Narodowej- święto wszystkich pracowników oświaty z tej okazji każda z grup w naszym przedszkolu, przygotowała krótkie występy.

Czytaj więcej o: Święto Edukacji Narodowej

Pierwsza pomoc

Przejdź do - Pierwsza pomoc

18 października 2021 r. naszą placówkę odwiedziły uczennice z 1 Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Kozienicach, które udzieliły przedszkolakom z grup IV i V cennej lekcji pierwszej pomocy.

Czytaj więcej o: Pierwsza pomoc

Ewaukacja

Przejdź do - Ewaukacja

Z tej okazji odwiedzili nas strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach. Dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z dzielnymi strażakami, wejść do wozu strażackiego i poznać jego wyposażenie.

Czytaj więcej o: Ewaukacja

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Przejdź do - SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Bezpieczeństwo jest jednym z priorytetów Publicznego Przedszkola Nr 1

„POD TOPOLĄ” w Kozienicach. Dlatego też od pierwszych dni w przedszkolu nasze dzieci są wdrażane do przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa, zarówno na terenie placówki jak i poza nią.

Jednak prawdziwym i wiarygodnym autorytetem dzieci w tej dziedzinie jest policjant.


                                                                          

Czytaj więcej o: SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Zdjęcia 13.11.2021 - 9:30

Przejdź do - Zdjęcia 13.11.2021 - 9:30

DRODZY RODZICE!!!

13 listopada (środa) od godziny 9:30 w naszym przedszkolu, będą wykonywane zdjęcia. Prosimy zadbać o odświętny strój Państwa pociech.

Co zrobić, żeby nie zapłacić kary grzywny za brak udziału w spisie powszechnym?

Przejdź do - Co zrobić, żeby nie zapłacić kary grzywny za brak udziału w spisie powszechnym?

Do końca spisu zostało kilka dni. Spora grupa mieszkańców Mazowsza przypomniała sobie o tym obowiązku właśnie teraz, blokując infolinię i punkty spisowe. Jeśli obawiasz się, że nie zdążysz się spisać i zapłacisz grzywnę, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zostaw numer telefonu na infolinii. Oddzwonimy.

Najprostszą i najwygodniejszą metodą udziału w spisie jest samodzielne wypełnienie formularza na stronie https://spis.gov.pl/. Logujesz się podając identyfikator PESEL lub przez profil zaufany.

Do końca września jest również możliwość spisania się przez telefon. To odpowiednia opcja dla osób, które nie mają komputera z Internetem lub wolą mieć wsparcie rachmistrza. Ze względu na bardzo duże obciążenie infolinii, zmieniono zasady jej funkcjonowania. Wystarczy zadzwonić pod nr 22 279 99 99, postępować zgodnie z komunikatami i na koniec zostawić swój nr telefonu. Rachmistrz bardzo szybko oddzwoni z nr infolinii lub 22 828 88 88. Na ekranie może się wyświetlić tylko jeden z tych dwóch numerów.

 

Czytaj więcej o: Co zrobić, żeby nie zapłacić kary grzywny za brak udziału w spisie powszechnym?