Ogólne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Koncert Edukacyjny Cztery Pory Roku - Lato

Przejdź do - Koncert Edukacyjny Cztery Pory Roku - Lato

10 czerwca 2022 r. grupa „Pszczółki” oraz „Jagodowe Ludki”  uczestniczyły w  Koncercie Edukacyjnym Cztery Pory Roku - Lato - organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Muzycznej KANON.

 

Czytaj więcej o: Koncert Edukacyjny Cztery Pory Roku - Lato

Biblioteczny Piknik ze „Stefkiem Burczymuchą”

Przejdź do - Biblioteczny Piknik ze „Stefkiem Burczymuchą”

6 czerwca 2022 r. grupa IV i V uczestniczyła w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka w Pikniku Bibliotecznym ze „Stefkiem Burczymuchą” w ogrodzie Biblioteki Głównej w Kozienicach.

Czytaj więcej o: Biblioteczny Piknik ze „Stefkiem Burczymuchą”

Ogłoszenie - spotkanie organizacyjne

Przejdź do - Ogłoszenie - spotkanie organizacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci nowo przyjętych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 28 czerwca 2022 r. o godzinie 16:30 w naszym przedszkolu.

Nasze przedszkole jak co roku uczestniczyło w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Jest to wspaniała inicjatywa, mająca na celu rozpowszechnienie czytelnictwa wśród dzieci.

Przejdź do - Nasze przedszkole jak co roku uczestniczyło w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Jest to wspaniała inicjatywa, mająca na celu rozpowszechnienie czytelnictwa wśród dzieci.

W akcję włączyli się nie tylko nauczyciele i dzieci, ale także rodzice naszych podopiecznych.

Każdą z grup odwiedzały bliskie naszym dzieciom osoby, które czytały pięknie ilustrowane i wartościowe książki, które pozyskało nasze przedszkole dzięki dofinansowaniu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, za co ogromnie dziękujemy.

 

Czytaj więcej o: Nasze przedszkole jak co roku uczestniczyło w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Jest to wspaniała inicjatywa, mająca na celu rozpowszechnienie czytelnictwa wśród dzieci.

Wyprawka dla przedszkolaka na m-c lipiec (przedszkole dyżurujące)

Rodziców, których dzieci będą uczęszczały w miesiącu lipcu do przedszkola dyżurującego prosimy o przyniesienie następujących rzeczy:

  • zmienne obuwie w worku (podpisane)
  • poduszka – jasiek, śpiworek lub pościel (kocyk, poszwa) –  (grupa I i II –dzieci młodsze - podpisane)
  • piżama (grupa I i II - dzieci młodsze - podpisana)
  • chusteczki higieniczne (1opak. uniwersalne pakowane w pudełku po 100 szt.- tzw. „wyrywane”.)

 

Czytaj więcej o: Wyprawka dla przedszkolaka na m-c lipiec (przedszkole dyżurujące)

DZIEŃ DZIECKA

Przejdź do - DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Dziecka. Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

 

Czytaj więcej o: DZIEŃ DZIECKA