Grupa V - Biedroneczki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zajęcie w grupie V „Biedroneczki”

Przejdź do - Zajęcie w grupie V „Biedroneczki”

26 maja w grupie V odbyło się zajęcie „Bardzo głodna gąsienica” - na podstawie teatrzyku Kamishibai rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, zapoznanie z cyklem rozwojowym motyla oraz poszerzanie słownika czynnego.

 

Czytaj więcej o: Zajęcie w grupie V „Biedroneczki”

Wycieczka do Filii Nr 1 Biblioteki Gminy Kozienice

Przejdź do - Wycieczka do Filii Nr 1 Biblioteki Gminy Kozienice

W ostatni marcowy dzień grupa V wybrała się na wycieczkę do biblioteki.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Filii Nr 1 Biblioteki Gminy Kozienice

W dniu 22.11.2021 dzieci z grupy V „Biedronek” obejrzały spektakl ekologiczny pt.: „W zielonej krainie Oz” w wykonaniu aktorów z Krakowa.

Przejdź do - W dniu 22.11.2021 dzieci z grupy V „Biedronek” obejrzały spektakl ekologiczny pt.: „W zielonej krainie Oz” w wykonaniu aktorów z Krakowa.

"W zielonej krainie Oz” to znakomity spektakl teatralny opowiadający o zagadnieniach związanych z ekologią, nawiązujący do słynnej książki Lymana Franka Bauma, „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. W spektaklu poruszane były ważne tematy: smogu, niskiej emisji, zmian klimatycznych, segregacji odpadów i degradacji środowiska naturalnego.

Czytaj więcej o: W dniu 22.11.2021 dzieci z grupy V „Biedronek” obejrzały spektakl ekologiczny pt.: „W zielonej krainie Oz” w wykonaniu aktorów z Krakowa.

W dniu 16.11.2021r. w grupie V „Biedronek” odbyło się zajęcie otwarte prowadzone przez nauczycielkę Melanię Krupę.

Przejdź do - W dniu 16.11.2021r. w grupie  V „Biedronek” odbyło się zajęcie otwarte prowadzone przez nauczycielkę Melanię Krupę.

Tematem zajęcia były „Owocowe Jeżyki”. Podczas zajęcia dzieci poznały zasady zdrowego odżywiania, promowania aktywnego stylu życia, sposobów dbania o zdrowie podczas jesiennej pogody. Segregowały zdrowe i niezdrowe produkty żywieniowe. Dzieci poznały piramidę zdrowego odżywiania, czytały proste hasła.

Czytaj więcej o: W dniu 16.11.2021r. w grupie V „Biedronek” odbyło się zajęcie otwarte prowadzone przez nauczycielkę Melanię Krupę.

Ratowniczek 2021

Przejdź do - Ratowniczek 2021

Dnia 20.10.2021r grupa V „Biedronki” brała udział w XIII edycji programu „Ratowniczek pomaga Ci pomagać”. Troje dzieci: Lena Makowiak, Lena Miśkiewicz i Kacper Nowicki pod nadzorem nauczyciela Agnieszki Rolak, przedstawiło scenkę z udzielania pierwszej pomocy przy oparzeniu ręki.

 

Czytaj więcej o: Ratowniczek 2021

POŻEGNANIE „BIEDRONECZEK”

Przejdź do - POŻEGNANIE „BIEDRONECZEK”

Dnia 18 czerwca nastąpiło uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego.

 

Czytaj więcej o: POŻEGNANIE „BIEDRONECZEK”