Ogólne - 2016/2017

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

19 września 2016 r. – Wyprawa do lasu „Jesień w lesie”

Przejdź do - 19 września 2016 r. – Wyprawa do lasu „Jesień w lesie”

Dzieci z gr. II „ Leśne Duszki”, gr. IV „Pszczółki” oraz gr. V „Biedroneczki” wybrały się w ten piękny wrześniowy jesienny dzień na wycieczkę do lasu. Ciepła, słoneczna pogoda sprzyjała leśnym wędrówkom. 

Czytaj więcej o: 19 września 2016 r. – Wyprawa do lasu „Jesień w lesie”

20 września 2016 r. – Akcja „Sprzątanie Świata”

Przejdź do - 20 września 2016 r. – Akcja „Sprzątanie Świata”

By pokazywać dziecku piękno otaczającego świata i wzbudzać w nim pozytywne uczucia takie jak odpowiedzialność wobec siebie i przyrody nasze przedszkole bierze udział w akcji „Sprzątanie Świata”.  Dzieci z naszego przedszkola wyposażone w rękawice ochronne i plastikowe worki na odpady tego dnia pod opieką swoich Pań sumiennie porządkowały teren wokół przedszkola. 

Czytaj więcej o: 20 września 2016 r. – Akcja „Sprzątanie Świata”

20 września 2016 r. – Teatrzyk pt. „Pinokio”

Przejdź do - 20 września 2016 r. – Teatrzyk pt. „Pinokio”

Tego dnia w naszym przedszkolu zagościli aktorzy z Lublina. Tym razem przyjechali do nas z przedstawieniem pt. „Pinokio”. Dzieci w trakcie spektaklu miały możliwość brania czynnego udziału na scenie wraz z aktorami, przez co współtworzyły przedstawienie.

Czytaj więcej o: 20 września 2016 r. – Teatrzyk pt. „Pinokio”

22 września 2016 r. – Wizyta w Centrum Kulturalno – Artystycznym w Kozienicach - teatrzyk na temat segregacji odpadków wokół nas

Przejdź do - 22 września 2016 r. –  Wizyta w Centrum Kulturalno – Artystycznym w Kozienicach  - teatrzyk na temat segregacji odpadków wokół nas

Wyprawa dzieci do Centrum Kulturalno- Artystycznego w Kozienicach na teatrzyk  nt. segregacji odpadów wokół nas była związana ze wcześniejszym sprzątaniem świata.

        

Czytaj więcej o: 22 września 2016 r. – Wizyta w Centrum Kulturalno – Artystycznym w Kozienicach - teatrzyk na temat segregacji odpadków wokół nas

23 września 2016 r. – Wizyta Policji w Przedszkolu

Przejdź do - 23 września 2016 r. – Wizyta Policji w Przedszkolu

To był długo wyczekiwany dzień. Dzieci z naszego przedszkola miały przyjemność spotkania się z policjantami z Komendy Powiatowej w Kozienicach. Tego dnia policjanci przybyli do naszego przedszkola dwoma radiowozami.

Czytaj więcej o: 23 września 2016 r. – Wizyta Policji w Przedszkolu

10 październik 2016 r. - Uroczystość przedszkolna „Święto drzewa”

Przejdź do - 10 październik 2016 r. -  Uroczystość przedszkolna „Święto drzewa”

Obchody Święta drzewa są coroczną tradycją naszej placówki. Ponieważ nawet w nazwie przedszkola wybrzmiewa nazwa jednego z gatunku drzew – topoli, to przedszkolaki wraz z paniami przygotowały piękną uroczystość z tej okazji. Gośćmi byli nawet niektórzy rodzice. Oglądaliśmy przedstawienie w wykonaniu teatrzyku „Ekoludek” - pod tytułem „Jak leśna gromada dbała o swój las”.

 

Czytaj więcej o: 10 październik 2016 r. - Uroczystość przedszkolna „Święto drzewa”