Grupa III - Jagodowe Ludki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE III

Przejdź do - ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE III

W dniu 11 kwietnia 2024 r.  odbyło się zajęcie z udziałem rodziców. Temat zajęcia to: Teatrzyk cieni na podstawie wiersza  A. Widzowskiej „Kogutek” - utrwalanie wiadomości dzieci na temat zwierząt zamieszkujących wiejską zagrodę.

 

Czytaj więcej o: ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE III

20 FESTIWAL ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH PRZEDSZKOLI  „O PIERNIKOWE SERCE JASIA I MAŁGOSI”

Przejdź do - 20 FESTIWAL ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH PRZEDSZKOLI  „O PIERNIKOWE SERCE JASIA I MAŁGOSI”

W dniu 13 marca 2024 r. zespół składający się z ośmiu dziewczynek i jednego chłopca z grupy III wziął  udział w festiwalu zorganizowanym przez OPP „Ogród Jordanowski”. Dzieci podczas festiwalu zaprezentowały piosenkę pod tytułem „Ech poleczko”. Piękne występy z dziesięciu placówek zostały nagrodzone a wszystkim zespołom artystycznym przyznano ex aequo pierwsze miejsca!

To był wyjątkowy dzień!

PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

Przejdź do - PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

Dnia 7 marca 2024 r. grupa III Jagodowe Ludki wybrała się na wycieczkę do Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice Filia nr 1.  Tematem spotkania były dinozaury.

Dzieci razem z panią Basią przeglądały książki i rozmawiały o dinozaurach. W dalszej części spotkania dzieci malowały portrety dinozaurów oraz mogły bawić się figurkami.

Czytaj więcej o: PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

WYJŚCIE DO KINA

Przejdź do - WYJŚCIE DO KINA

Dnia 8 marca 2024 r. dzieci z grupy III JAGODOWE LUDKI wybrały się  do kina w  Kozienickim Domu Kultury im. B. Klimczuka .

Dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet obejrzały film pod tytułem Kung Fu Panda 4.  To był miło spędzony 

W przedszkolnym laboratorium – wykonywanie eksperymentów  w grupie III

Przejdź do - W przedszkolnym laboratorium – wykonywanie eksperymentów  w grupie III

W  lutym zajęliśmy się w grupie III rozwijaniem umiejętności prowadzenia obserwacji i rozwijaniem dziecięcej ciekawości, poprzez przeprowadzenie kilku doświadczeń. W trakcie ich realizacji okazało się, że niektóre dzieci mają już wiedzę na ten temat. Dzieci aktywnie uczestniczyły w eksperymentach, nalewając płyny, czy wsypując różne produkty potrzebne do wykonania doświadczenia.

 

Czytaj więcej o: W przedszkolnym laboratorium – wykonywanie eksperymentów  w grupie III

ZAJĘCIE W GRUPIE III

Przejdź do - ZAJĘCIE W GRUPIE III

Dnia 11 stycznia 2024 r. w grupie III odbyło się zajęcie koleżeńskie, którego tematem było „Przyjaciele zza okna” – uwrażliwienie dzieci na los ptaków zimujących w naszym kraju i uświadomienie konieczności ich systematycznego dokarmiania na podstawie teatrzyku „O wróbelku Elemelku pustym brzuszku i rondelku”.

 

Czytaj więcej o: ZAJĘCIE W GRUPIE III