Grupa III - Jagodowe Ludki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zajęcie w grupie III - marzec 2023

Przejdź do - Zajęcie w grupie III  - marzec 2023

WARSZTATY PLASTYCZNE

Przejdź do - WARSZTATY PLASTYCZNE

W dniu 9 lutego 2023 r. w grupie III Jagodowe Ludki odbyły się warsztaty plastyczne z panią Danutą Kopyt, nauczycielem plastyki z PSP nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego w Kozienicach.

Czytaj więcej o: WARSZTATY PLASTYCZNE

ZAJĘCIE W GRUPIE III

Przejdź do - ZAJĘCIE W GRUPIE III

W dniu 17.01.2023 r. w grupie dzieci 4-5 letnich odbyło się zajęcie koleżeńskie przeprowadzone przez panią Aldonę Kruszel.

 

Czytaj więcej o: ZAJĘCIE W GRUPIE III

Europa da się lubić!

Przejdź do - Europa da się lubić!

W roku szkolnym 2021/2022 grupy III „Jagodowe Ludki” oraz IV „Pszczółki”, wzięły udział w ogólnopolskim projekcie, pt: ,,Europa i Ja”.

Celem projektu było rozpowszechnienie kultury europejskiej oraz poznanie zwyczajów wybranych państw Europy.

Grupa III koordynowana przez panią Ewelinę Czaplarską i panią Monikę Baran do realizacji projektu, wybrała państwo Włochy, natomiast grupa IV koordynowana przez panią Aleksandrę Koćmik oraz panią Dorotę Jankowską, wybrały Francję.

 

Czytaj więcej o: Europa da się lubić!

Wycieczka autokarowa do Nadleśnictwa Kozienice

Przejdź do - Wycieczka autokarowa do Nadleśnictwa Kozienice

W dniu 9 czerwca, grupa III „Jagodowe Ludki”, wybrały się na wycieczkę autokarową do Nadleśnictwa Kozienice z siedzibą w Pionkach, gdzie odbyły się warsztaty rzeźbiarskie.

  Dzieci miały okazję obserwować pracę rzeźbiarzy, poznały narzędzia rzeźbiarskie  i dowiedziały się  jak obrabia się materiał rzeźbiarski.

 

Czytaj więcej o: Wycieczka autokarowa do Nadleśnictwa Kozienice

W dniu 31 maja 2022 roku na orliku PSP 4 w Kozienicach odbył się Międzyszkolny konkurs „Mam talent” - edycja II 2022 r. Spartakiada „MAŁY SPORT -WIELKA ZABAWA”.

Przejdź do - W dniu 31 maja 2022 roku na orliku PSP 4 w Kozienicach odbył się Międzyszkolny konkurs „Mam talent” - edycja II 2022 r. Spartakiada „MAŁY SPORT -WIELKA ZABAWA”.

Dzieci z grupy III wraz z paniami w sportowych nastrojach i z okrzykiem przystąpiły do konkurencji sportowych. Dobre humory, sportowa rywalizacja zaprowadziły wszystkich uczestników na podium pierwszego miejsca. Celem spartakiady było rozwijanie zainteresowań aktywnością fizyczną oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

Czytaj więcej o: W dniu 31 maja 2022 roku na orliku PSP 4 w Kozienicach odbył się Międzyszkolny konkurs „Mam talent” - edycja II 2022 r. Spartakiada „MAŁY SPORT -WIELKA ZABAWA”.